Kostki brukowe

W Naszej ofercie handlowej oferujemy następujące typy kostki brukowej

Kostka Behaton

Kostka Granit

Kostka Nostalit

Kostka Starobruk

Kostka Behaton

Jeden z najczęściej wybieranych kształtów kostki brukowej stosowanej na duże obciążenia. Jej specyficzny kształt umożliwia wzajemne zazębianie się sąsiadujących ze sobą kostek.

Kostka brukowa Behaton nadaje się do budowania nawierzchni stabilnych i o dużej powierzchni. Często układana jest na stacjach benzynowych, składach magazynowych czy fabrykach, jak rówież do budowy dróg i chodników.

Dostępna grubość:

– 6 cm, 8 cm

Dostępne kolory:

Kostka Granit

Kostka brukowa nadająca powierzchni niepowtarzalny wygląd umożliwiająca tworzenie najbardziej finezyjnych wzorów ułożeń. Dzięki swoim rozmiarom oraz kolorystyce umożliwiają komponowanie kół, fal, i innych asymetrycznych kształtów , nadających obiektom niepowtarzalny charakter.

Dostępna grubość:

– 6 cm

Dostępne kolory:

Kostka Nostalit

Kostka brukowa Nostalit jest to kostka o tradycyjnym , prostokątnym kształcie. Ich prostota , a zarazem klasyka sprawia, że są bardzo często stosowane zarówno na dużych placach , jak również na bardzo małych powierzchniach . Dzięki różnorodnej kolorystyce umożliwia tworzenie zarówno spokojnych, jak i dynamicznych wzorów.

Dostępna grubość:

– 6 cm

Dostępne kolory:

Kostka Starobruk

Kostka brukowa nadająca powierzchni niepowtarzalny wygląd.

Szczególną cechą tych kostek są mocno zaokrąglone naroża i krawędzie.

Dzięki swoim rozmiarom oraz kolorystyce umożliwiają komponowanie rozmaitych wzorów umożliwiając ułożenie indywidualnych kompozycji dzięki czemu potrafi zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane potrzeby i gusty potencjalnych klientów.

Dostępna grubość:

– 6 cm

Dostępne kolory: